Wyniki wyborów w gminie Rzeczyca do Parlamentu Europejskiego
Na terenie gminy Rzeczyca działały 4 obwodowe komisje wyborcze. W pierwszej kolejności podajemy ogólne wyniki głosowania na poszczególne listy, a później wyniki głosowania w obwodowych komisjach wyborczych
Komitet, liczba głosów, procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 119 głosów, tj. 73,67%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 234 głosów, tj. 15,40%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 56 głosów, tj. 3,69%
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 45 głosów, tj.2,96%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 33 głosów, tj. 2,17%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 32 głosów, tj. 2,11%
Razem 1 519. Frekwencja na terenie gminy Rzeczyca wyniosła 39,68%.
1. Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Filia w Sadykierzu, Sadykierz 51, 97-220 Rzeczyca BARTOSZÓWKA, WIECHNOWICE, GUSTAWÓW, KANICE, STANISŁAWÓW, BRZOZÓW, SADYKIERZ: 45 – 45A, 52 – 112 SADYKIERZ: 1 – 44A, 46 – 51A, 113 – 121
Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 4
2 GIEROWSKI Rafał 0
3 GRABARCZYK Tomasz Michał 1
4 WALCZAK Izabela Anna 0
5 LIPCZYK Zbigniew Jerzy 1
6 KORWIN-MIKKE Anna 2
7 MAZUR Joanna Sylwia 3
8 HEINZEL Alicja Anna 1
9 BARTOSIAK Tomasz 2
10 MARJAN Patryk Piotr 3
Razem 17
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna 1
2 IDZIKOWSKI Wiktor 3
3 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 0
4 KNAPIK Aleksandra Alicja 1
5 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 1
6 DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna 0
7 HAJNCEL Paweł Wojciech 0
8 ŻURAW Elżbieta Małgorzata 1
9 PIETRZAK Michał Damian 2
10 WAWRYKA Dawid 0
Razem 9
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BELKA Marek Marian 16
2 BEJDA Paweł Jan 17
3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna 8
4 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 1
5 STASIAK Aleksandra Małgorzata 0
6 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 0
7 RUTKOWSKA Dorota 1
8 STASIAK Marta Katarzyna 0
9 MATUSIAK Karolina Daria 2
10 STĘPIEŃ Witold Heronim 4
Razem 49
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WASZCZYKOWSKI Witold Jan 98
2 KOPCIŃSKA Joanna Maria 77
3 KRUPA Urszula Irena 18
4 DRÓŻDŻ Beata Zofia 10
5 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 112
6 SAGAN Marlena Barbara 6
7 RUDALSKI Wojciech Bogdan 6
8 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 3
9 ANTCZAK Alicja Elżbieta 5
10 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 4
Razem 339
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 IKONOWICZ Piotr Igor 4
2 KRYSIAK Wioleta Magdalena 1
3 SIKORA Anna Iwona 0
4 GANICZ Tomasz 0
5 PANAK Marta 2
6 SULKA Monika Zofia 0
7 RACHALEWSKI Michał Cezary 0
8 URBAŃCZYK Martyna Natalia 0
9 MIRYS Mateusz Piotr 0
Razem 7
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 APEL Piotr Daniel 7
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 0
3 WYCHOWAŁEK Paweł 1
4 WALCZAK Joanna Izabela 1
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 0
6 NOWICKA Jolanta Maria 0
7 DRAB Maksymilian Hubert 0
8 AUGUŚCIK Jagoda 1
9 KULESZKA Agata 1
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 1
Razem 12
2. Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Filia w Luboczy, Lubocz 3, 97-220 Rzeczyca BOBROWIEC, KAWĘCZYN, ROSZKOWA WOLA, JEZIORZEC, BRZEG, LUBOCZ
Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 0
2 GIEROWSKI Rafał 1
3 GRABARCZYK Tomasz Michał 2
4 WALCZAK Izabela Anna 1
5 LIPCZYK Zbigniew Jerzy 1
6 KORWIN-MIKKE Anna 3
7 MAZUR Joanna Sylwia 0
8 HEINZEL Alicja Anna 0
9 BARTOSIAK Tomasz 0
10 MARJAN Patryk Piotr 2
Razem 10
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna 2
2 IDZIKOWSKI Wiktor 0
3 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 0
4 KNAPIK Aleksandra Alicja 0
5 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 0
6 DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna 0
7 HAJNCEL Paweł Wojciech 1
8 ŻURAW Elżbieta Małgorzata 0
9 PIETRZAK Michał Damian 1
10 WAWRYKA Dawid 0
Razem 4
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BELKA Marek Marian 9
2 BEJDA Paweł Jan 2
3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna 8
4 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 0
5 STASIAK Aleksandra Małgorzata 1
6 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 0
7 RUTKOWSKA Dorota 0
8 STASIAK Marta Katarzyna 0
9 MATUSIAK Karolina Daria 0
10 STĘPIEŃ Witold Heronim 1
Razem 21
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WASZCZYKOWSKI Witold Jan 109
2 KOPCIŃSKA Joanna Maria 58
3 KRUPA Urszula Irena 19
4 DRÓŻDŻ Beata Zofia 5
5 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 95
6 SAGAN Marlena Barbara 1
7 RUDALSKI Wojciech Bogdan 1
8 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 5
9 ANTCZAK Alicja Elżbieta 0
10 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 1
Razem 294
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 IKONOWICZ Piotr Igor 3
2 KRYSIAK Wioleta Magdalena 0
3 SIKORA Anna Iwona 0
4 GANICZ Tomasz 1
5 PANAK Marta 2
6 SULKA Monika Zofia 0
7 RACHALEWSKI Michał Cezary 0
8 URBAŃCZYK Martyna Natalia 0
9 MIRYS Mateusz Piotr 0
Razem 6
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 APEL Piotr Daniel 2
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 0
3 WYCHOWAŁEK Paweł 0
4 WALCZAK Joanna Izabela 2
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 0
6 NOWICKA Jolanta Maria 0
7 DRAB Maksymilian Hubert 0
8 AUGUŚCIK Jagoda 0
9 KULESZKA Agata 1
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 0
Razem 5
3.Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, ul. J. Kitowicza 4, 97-220 Rzeczyca RZECZYCA ULICE : AKACJOWA, IGNACEGO MOŚCICKIEGO, MOKRA, POLNA, SPÓŁDZIELCÓW, TOMASZOWSKA, ZACHODNIA, RZECZYCA ULICE: HUBALA, JĘDRZEJA KITOWICZA, KRÓTKA, KWIATOWA, LEŚNA, NISKA, OBWODOWA, SŁONECZNA, RZECZYCA ULICE: DŁUGA, GRANICZNA, ŁĄKOWA, RZECZYCA ULICE: GÓRNA, MAZOWIECKA, NOWA, PIASKOWA, ZACISZE
Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 1
2 GIEROWSKI Rafał 4
3 GRABARCZYK Tomasz Michał 1
4 WALCZAK Izabela Anna 0
5 LIPCZYK Zbigniew Jerzy 2
6 KORWIN-MIKKE Anna 3
7 MAZUR Joanna Sylwia 0
8 HEINZEL Alicja Anna 0
9 BARTOSIAK Tomasz 0
10 MARJAN Patryk Piotr 3
Razem 14
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna 8
2 IDZIKOWSKI Wiktor 2
3 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 1
4 KNAPIK Aleksandra Alicja 0
5 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 0
6 DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna 1
7 HAJNCEL Paweł Wojciech 0
8 ŻURAW Elżbieta Małgorzata 0
9 PIETRZAK Michał Damian 1
10 WAWRYKA Dawid 2
Razem 15
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BELKA Marek Marian 52
2 BEJDA Paweł Jan 22
3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna 20
4 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 1
5 STASIAK Aleksandra Małgorzata 1
6 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 2
7 RUTKOWSKA Dorota 1
8 STASIAK Marta Katarzyna 0
9 MATUSIAK Karolina Daria 0
10 STĘPIEŃ Witold Heronim 1
Razem 100
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WASZCZYKOWSKI Witold Jan 90
2 KOPCIŃSKA Joanna Maria 47
3 KRUPA Urszula Irena 7
4 DRÓŻDŻ Beata Zofia 18
5 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 106
6 SAGAN Marlena Barbara 1
7 RUDALSKI Wojciech Bogdan 0
8 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 7
9 ANTCZAK Alicja Elżbieta 6
10 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 3
Razem 285
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 IKONOWICZ Piotr Igor 7
2 KRYSIAK Wioleta Magdalena 1
3 SIKORA Anna Iwona 1
4 GANICZ Tomasz 1
5 PANAK Marta 1
6 SULKA Monika Zofia 0
7 RACHALEWSKI Michał Cezary 0
8 URBAŃCZYK Martyna Natalia 0
9 MIRYS Mateusz Piotr 0
Razem 11
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 APEL Piotr Daniel 6
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 2
3 WYCHOWAŁEK Paweł 0
4 WALCZAK Joanna Izabela 1
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 0
6 NOWICKA Jolanta Maria 0
7 DRAB Maksymilian Hubert 2
8 AUGUŚCIK Jagoda 1
9 KULESZKA Agata 0
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 0
Razem 12
4. Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, ul. J. Kitowicza 4, 97-220 Rzeczyca RZECZYCA ULICE: LIPOWA, PARKOWA, WIŚNIOWA, ZAKĄTNA, ZIELONA; GLINA, ZAWADY, BRZEZINY, GROTOWICE, ŁĘG
Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 5
2 GIEROWSKI Rafał 5
3 GRABARCZYK Tomasz Michał 0
4 WALCZAK Izabela Anna 1
5 LIPCZYK Zbigniew Jerzy 0
6 KORWIN-MIKKE Anna 3
7 MAZUR Joanna Sylwia 1
8 HEINZEL Alicja Anna 0
9 BARTOSIAK Tomasz 0
10 MARJAN Patryk Piotr 0
Razem 15
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna 10
2 IDZIKOWSKI Wiktor 0
3 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 2
4 KNAPIK Aleksandra Alicja 1
5 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 0
6 DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna 1
7 HAJNCEL Paweł Wojciech 0
8 ŻURAW Elżbieta Małgorzata 1
9 PIETRZAK Michał Damian 0
10 WAWRYKA Dawid 2
Razem 17
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BELKA Marek Marian 32
2 BEJDA Paweł Jan 17
3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna 11
4 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 0
5 STASIAK Aleksandra Małgorzata 0
6 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 2
7 RUTKOWSKA Dorota 2
8 STASIAK Marta Katarzyna 0
9 MATUSIAK Karolina Daria 0
10 STĘPIEŃ Witold Heronim 0
Razem 64
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WASZCZYKOWSKI Witold Jan 62
2 KOPCIŃSKA Joanna Maria 46
3 KRUPA Urszula Irena 6
4 DRÓŻDŻ Beata Zofia 7
5 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 71
6 SAGAN Marlena Barbara 2
7 RUDALSKI Wojciech Bogdan 1
8 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 2
9 ANTCZAK Alicja Elżbieta 2
10 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 2
Razem 201
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 IKONOWICZ Piotr Igor 7
2 KRYSIAK Wioleta Magdalena 0
3 SIKORA Anna Iwona 0
4 GANICZ Tomasz 0
5 PANAK Marta 1
6 SULKA Monika Zofia 0
7 RACHALEWSKI Michał Cezary 0
8 URBAŃCZYK Martyna Natalia 0
9 MIRYS Mateusz Piotr 0
Razem 8
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 APEL Piotr Daniel 1
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 1
3 WYCHOWAŁEK Paweł 0
4 WALCZAK Joanna Izabela 0
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 0
6 NOWICKA Jolanta Maria 0
7 DRAB Maksymilian Hubert 1
8 AUGUŚCIK Jagoda 1
9 KULESZKA Agata 0
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 0
Razem 4
Źródło: PKW.