autor wpisu: Autor | komentarzy (0)
Siatkarze plażowi zakończyli jubileuszowy sezon w Spale
Zakończyli zmagania siatkarskie w ramach V Jubileuszowego Grand Prix Powiatu Opoczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mikstów 2022
W finale zagrali o Puchar Posła na Sejm RP Roberta Telusa, który wspiera sport i opoczyńską siatkówkę. Turniej otworzyła Maria Barbara Chomicz, która pogratulowała wszystkim 10 parom, które dotarły do turnieju finałowego rozgrywanego na obiektach COS OPO w Spale. Puchary i nagrody w imieniu Posła Roberta Telusa oraz Starosty Opoczyńskiego wręczył Michał Białek, Członek Zarządu Powiatu Opoczyńskiego
Super zabawa, najlepsze pary oraz kapitalne i trudne mecze, na wymagającym piasku w Spale przyniosły wszystkim wiele radości. XI Turniej organizowany przez MKS VOLLEY ŻELAZNY OPOCZNO zakończył zmagania plażowe w tym sezonie
Wyniki turnieju finałowego:
Gr. A:
Kasia Kubiś/Kamil Kubiś – Wiktoria Garnys/Mateusz Baranowski 21:13
Weronika Bednarczyk/Patryk Raczyński – Sylwia Sieczkarek/Paweł Zalega 21:15
Wiktoria Garnys/Mateusz Baranowski – Weronika Bednarczyk/Patryk Raczyński 13:21
Kasia Skorłutowska/Patryk Woźniak – Kasia Kubiś/Kamil Kubiś 22:20
Weronika Bednarczyk/Patryk Raczyński – Kasia Skorłutowska/Patryk Woźniak 20:22
Sylwia Sieczkarek/Paweł Zalega – Wiktoria Garnys/Mateusz Baranowski 22:20
Kasia Skorłutowska/Patryk Woźniak – Sylwia Sieczkarek/Paweł Zalega 21:15
Kasia Kubiś/Kamil Kubiś – Weronika Bednarczyk/Patryk Raczyński 21:15
Sylwia Sieczkarek/Paweł Zalega – Kasia Kubiś/Kamil Kubiś 12:21
Wiktoria Garnys/Mateusz Baranowski – Kasia Skorłutowska/Patryk Woźniak 8:21
Klasyfikacja końcowa – gr. A:
I Kasia Skorłutowska/Patryk Woźniak 8 pkt
II Kasia Kubiś/Kamil Kubiś 6 pkt
III Weronika Bednarczyk/Patryk Raczyński 4 pkt
IV Sylwia Sieczkarek/Paweł Zalega 2 pkt
V Wiktoria Garnys/Mateusz Baranowski 0 pkt
Gr. B:
Julia Cieślik/Jakub Wolski – Kamila Korycka/Bartosz Babicki 19:21
Agata Telusiewicz/Michał Kowalczyk – Amelia Wojton/Szymon Skroś 6:21
Kamila Korycka/Bartosz Babicki – Agata Telusiewicz/Michał Kowalczyk 21:18
Iza Zdonek/Rafał Skoczylas – Julia Cieślik/Jakub Wolski 21:13
Agata Telusiewicz/Michał Kowalczyk – Iza Zdonek/Rafał Skoczylas 14:21
Amelia Wojton/Szymon Skroś – Kamila Korycka/Bartosz Babicki 17:21
Iza Zdonek/Rafał Skoczylas – Amelia Wojton/Szymon Skroś 21:14
Julia Cieślik/Jakub Wolski – Agata Telusiewicz/Michał Kowalczyk 21:16
Amelia Wojton/Szymon Skroś – Julia Cieślik/Jakub Wolski 10:21
Kamila Korycka/Bartosz Babicki – Iza Zdonek/Rafał Skoczylas 11:21
Klasyfikacja końcowa – gr. B:
I Iza Zdonek/Rafał Skoczylas 8 pkt
II Kamila Korycka/Bartosz Babicki 6 pkt
III Julia Cieślik/Jakub Wolski 4 pkt
IV Amelia Wojton/Szymon Skroś 2 pkt
V Agata Telusiewicz/Michał Kowalczyk 0 pkt
PÓŁFINAŁY:
1) Iza Zdonek/Rafał Skoczylas – Kasia Kubiś/Kamil Kubiś 21:14
2) Kasia Skorłutowska/Patryk Woźniak – Kamila Korycka/Bartosz Babicki 22:24
MECZ O III MIEJSCE:
Kasia Kubiś/Kamil Kubiś – Kasia Skorłutowska/Patryk Woźniak 16:21
FINAŁ:
Kamila Korycka/Bartosz Babicki – Iza Zdonek/Rafał Skoczylas 11:21
– Dziękujemy wszystkim parom, które wzięły udział w tej edycji Grand Prix Powiatu Opoczyńskiego, dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie, a w finale byli to:
- Poseł Robert Telus
- Powiat Opoczyński
- MKS Volley Żelazny Opoczno
- Zakład Energetyki Cieplnej w Opocznie
- Pizzeria Desperado’s Opoczno
- Karczma Piwniczna
- Dawid Kucharski, Radny Rady Gminy w Białaczowie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom udział oraz rywalizacji na najwyższym poziomie sportowym podczas V Jubileuszowego Grand Prix Powiatu Opoczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mikstów 2022 – podsumował Rafał Skoczylas – Prezes MKS Volley Żelazny Opoczno.
Najlepsza siatkarka turnieju finałowego: Izabela Zdonek
Najlepszy siatkarz turnieju finałowego: Bartosz Babicki
Klasyfikacja końcowa V Jubileuszowego Turnieju Siatkówki Plażowej w ramach Grand Prix Powiatu Opoczyńskiego Mikstów 2022:
I. Iza Zdonek/Rafał Skoczylas (Powiat Opoczyński)
II. Kamila Korycka/Bartosz Babicki (Powiat Przysuski)
III. Kasia Skorłutowska/Patryk Woźniak (Powiat Opoczyński)
IV. Kasia Kubiś/Kamil Kubiś (Powiat Piotrkowski)
V. Weronika Bednarczyk/Patryk Raczyński
VI. Julia Cieślik/Jakub Wolski
VII. Amelia Wojton/Szymon Skroś
VIII. Sylwia Sieczkarek/Paweł Zalega
IX. Wiktoria Garnys/Mateusz Baranowski
X. Agata Telusiewicz/Michał Kowalczyk.
Źródło: MKS Volley Żelazny Opoczno