autor wpisu: Autor | komentarzy (0)
Poznaliśmy terminarz rozgrywek Blasku Odrzywół w sezonie 2020/2021
Share the post "Poznaliśmy terminarz rozgrywek Blasku Odrzywół w sezonie 2020/2021"
W pierwszy weekend sierpnia rozpocznie się kolejny sezon Blasku Odrzywół w radomskiej A-klasie grupy II. W pierwszej kolejce do Odrzywołu przyjedzie drużyna z Potworowa
W drugiej kolejce drużyna z Odrzywołu pojedziemy do dobrze znanego sobie Sadownika z Błędowa. W piątej będzie pauzować, a sezon zakończy dopiero w ostatni weekend listopada meczem z Legionem Głowaczów, który został w tym sezonie przesunięty do grupy II radomskiej A-klasy. Poniżej pełny terminarz spotkań w sezonie 2020/2021. Dla ułatwienia Blask Odrzywół wyróżniliśmy czerwonym kolorem.
— |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Powała Taczów |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Sadownik Błędów |
|
Blask Odrzywół |
– |
LKS Potworów |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Legion Głowaczów |
|
GKS Chynów |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
KS Lesznowola |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Sokół Przytyk |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Sokół Przytyk |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
KS Lesznowola |
|
Legion Głowaczów |
– |
GKS Chynów |
|
LKS Potworów |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Sadownik Błędów |
– |
Blask Odrzywół |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Powała Taczów |
|
— |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Kolejka 3 – 15-16 sierpnia |
GPSZ Głuchów |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Powała Taczów |
– |
— |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Blask Odrzywół |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Sadownik Błędów |
|
GKS Chynów |
– |
LKS Potworów |
|
KS Lesznowola |
– |
Legion Głowaczów |
|
Sokół Przytyk |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Kolejka 4 – 22-23 sierpnia |
Ruszcovia Borkowice |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Legion Głowaczów |
– |
Sokół Przytyk |
|
LKS Potworów |
– |
KS Lesznowola |
|
Sadownik Błędów |
– |
GKS Chynów |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Blask Odrzywół |
|
— |
– |
Kraska Jasieniec |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Powała Taczów |
|
Kolejka 5 – 29-30 sierpnia |
Powała Taczów |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Kraska Jasieniec |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Blask Odrzywół |
– |
— |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Orzeł Gielniów |
|
GKS Chynów |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
KS Lesznowola |
– |
Sadownik Błędów |
|
Sokół Przytyk |
– |
LKS Potworów |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Legion Głowaczów |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Legion Głowaczów |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
LKS Potworów |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Sadownik Błędów |
– |
Sokół Przytyk |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
KS Lesznowola |
|
Orzeł Gielniów |
– |
GKS Chynów |
|
— |
– |
KS Błotnica Stara |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Blask Odrzywół |
|
Powała Taczów |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Kolejka 7 – 12-13 września |
Kraska Jasieniec |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Blask Odrzywół |
– |
Powała Taczów |
|
KS Błotnica Stara |
– |
GPSZ Głuchów |
|
GKS Chynów |
– |
— |
|
KS Lesznowola |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Sokół Przytyk |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Sadownik Błędów |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
LKS Potworów |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Legion Głowaczów |
|
Kolejka 8 – 19-20 września |
Ruszcovia Borkowice |
– |
Legion Głowaczów |
|
LKS Potworów |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Sadownik Błędów |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Sokół Przytyk |
|
— |
– |
KS Lesznowola |
|
GPSZ Głuchów |
– |
GKS Chynów |
|
Powała Taczów |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Blask Odrzywół |
|
Kolejka 9 – 26-27 września |
Blask Odrzywół |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Kraska Jasieniec |
|
GKS Chynów |
– |
Powała Taczów |
|
KS Lesznowola |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Sokół Przytyk |
– |
— |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Orzeł Gielniów |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Sadownik Błędów |
|
Legion Głowaczów |
– |
LKS Potworów |
|
Kolejka 10 – 3-4 października |
Ruszcovia Borkowice |
– |
LKS Potworów |
|
Sadownik Błędów |
– |
Legion Głowaczów |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Orzeł Gielniów |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
— |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Sokół Przytyk |
|
Powała Taczów |
– |
KS Lesznowola |
|
Kraska Jasieniec |
– |
GKS Chynów |
|
Blask Odrzywół |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Kolejka 11 – 10-11 października |
KS Błotnica Stara |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
GKS Chynów |
– |
Blask Odrzywół |
|
KS Lesznowola |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Sokół Przytyk |
– |
Powała Taczów |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
GPSZ Głuchów |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
— |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Legion Głowaczów |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
LKS Potworów |
– |
Sadownik Błędów |
|
Kolejka 12 – 17-18 października |
Ruszcovia Borkowice |
– |
Sadownik Błędów |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
LKS Potworów |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Legion Głowaczów |
|
— |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
GPSZ Głuchów |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Powała Taczów |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Sokół Przytyk |
|
Blask Odrzywół |
– |
KS Lesznowola |
|
KS Błotnica Stara |
– |
GKS Chynów |
|
Kolejka 13 – 24-25 października |
GKS Chynów |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
KS Lesznowola |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Sokół Przytyk |
– |
Blask Odrzywół |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Kraska Jasieniec |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Powała Taczów |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Legion Głowaczów |
– |
— |
|
LKS Potworów |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Sadownik Błędów |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Kolejka 14 – 7-8 listopada |
Ruszcovia Borkowice |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Sadownik Błędów |
|
— |
– |
LKS Potworów |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Legion Głowaczów |
|
Powała Taczów |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Kraska Jasieniec |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Blask Odrzywół |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Sokół Przytyk |
|
GKS Chynów |
– |
KS Lesznowola |
|
Kolejka 15 – 14-15 listopada |
KS Lesznowola |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Sokół Przytyk |
– |
GKS Chynów |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
KS Błotnica Stara |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Blask Odrzywół |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Legion Głowaczów |
– |
Powała Taczów |
|
LKS Potworów |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Sadownik Błędów |
– |
— |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Kolejka 16 – 21-22 listopada |
Ruszcovia Borkowice |
– |
Orzeł Gielniów |
|
— |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Sadownik Błędów |
|
Powała Taczów |
– |
LKS Potworów |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Legion Głowaczów |
|
Blask Odrzywół |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
KS Błotnica Stara |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
GKS Chynów |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
KS Lesznowola |
– |
Sokół Przytyk |
|
Kolejka 17 – 28-29 listopada |
Sokół Przytyk |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
KS Lesznowola |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
GKS Chynów |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Legion Głowaczów |
– |
Blask Odrzywół |
|
LKS Potworów |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Sadownik Błędów |
– |
Powała Taczów |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Orzeł Gielniów |
– |
— |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
— |
|
Orzeł Gielniów |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Powała Taczów |
|
Sadownik Błędów |
– |
Kraska Jasieniec |
|
LKS Potworów |
– |
Blask Odrzywół |
|
Legion Głowaczów |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
GKS Chynów |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
KS Lesznowola |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Sokół Przytyk |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Sokół Przytyk |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
KS Lesznowola |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
GKS Chynów |
– |
Legion Głowaczów |
|
KS Błotnica Stara |
– |
LKS Potworów |
|
Blask Odrzywół |
– |
Sadownik Błędów |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Powała Taczów |
– |
Orzeł Gielniów |
|
GPSZ Głuchów |
– |
— |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
GPSZ Głuchów |
|
— |
– |
Powała Taczów |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Blask Odrzywół |
|
Sadownik Błędów |
– |
KS Błotnica Stara |
|
LKS Potworów |
– |
GKS Chynów |
|
Legion Głowaczów |
– |
KS Lesznowola |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Sokół Przytyk |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Sokół Przytyk |
– |
Legion Głowaczów |
|
KS Lesznowola |
– |
LKS Potworów |
|
GKS Chynów |
– |
Sadownik Błędów |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Blask Odrzywół |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Kraska Jasieniec |
– |
— |
|
Powała Taczów |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
Powała Taczów |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Kraska Jasieniec |
|
— |
– |
Blask Odrzywół |
|
Orzeł Gielniów |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
GKS Chynów |
|
Sadownik Błędów |
– |
KS Lesznowola |
|
LKS Potworów |
– |
Sokół Przytyk |
|
Legion Głowaczów |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Legion Głowaczów |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
LKS Potworów |
|
Sokół Przytyk |
– |
Sadownik Błędów |
|
KS Lesznowola |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
GKS Chynów |
– |
Orzeł Gielniów |
|
KS Błotnica Stara |
– |
— |
|
Blask Odrzywół |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Powała Taczów |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Powała Taczów |
– |
Blask Odrzywół |
|
GPSZ Głuchów |
– |
KS Błotnica Stara |
|
— |
– |
GKS Chynów |
|
Orzeł Gielniów |
– |
KS Lesznowola |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Sokół Przytyk |
|
Sadownik Błędów |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
LKS Potworów |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Legion Głowaczów |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Legion Głowaczów |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
LKS Potworów |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Sadownik Błędów |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Sokół Przytyk |
– |
Orzeł Gielniów |
|
KS Lesznowola |
– |
— |
|
GKS Chynów |
– |
GPSZ Głuchów |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Powała Taczów |
|
Blask Odrzywół |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
Blask Odrzywół |
|
Kraska Jasieniec |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Powała Taczów |
– |
GKS Chynów |
|
GPSZ Głuchów |
– |
KS Lesznowola |
|
— |
– |
Sokół Przytyk |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Sadownik Błędów |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
LKS Potworów |
– |
Legion Głowaczów |
|
LKS Potworów |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Legion Głowaczów |
– |
Sadownik Błędów |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
— |
|
Sokół Przytyk |
– |
GPSZ Głuchów |
|
KS Lesznowola |
– |
Powała Taczów |
|
GKS Chynów |
– |
Kraska Jasieniec |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Blask Odrzywół |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Blask Odrzywół |
– |
GKS Chynów |
|
Kraska Jasieniec |
– |
KS Lesznowola |
|
Powała Taczów |
– |
Sokół Przytyk |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
— |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Legion Głowaczów |
|
Sadownik Błędów |
– |
LKS Potworów |
|
Sadownik Błędów |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
LKS Potworów |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Legion Głowaczów |
– |
Orzeł Gielniów |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
— |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Powała Taczów |
|
Sokół Przytyk |
– |
Kraska Jasieniec |
|
KS Lesznowola |
– |
Blask Odrzywół |
|
GKS Chynów |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
GKS Chynów |
|
KS Błotnica Stara |
– |
KS Lesznowola |
|
Blask Odrzywół |
– |
Sokół Przytyk |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Powała Taczów |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
— |
– |
Legion Głowaczów |
|
Orzeł Gielniów |
– |
LKS Potworów |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Sadownik Błędów |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Sadownik Błędów |
– |
Orzeł Gielniów |
|
LKS Potworów |
– |
— |
|
Legion Głowaczów |
– |
GPSZ Głuchów |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Powała Taczów |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
Blask Odrzywół |
|
Sokół Przytyk |
– |
KS Błotnica Stara |
|
KS Lesznowola |
– |
GKS Chynów |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
KS Lesznowola |
|
GKS Chynów |
– |
Sokół Przytyk |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
Blask Odrzywół |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
Kraska Jasieniec |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Powała Taczów |
– |
Legion Głowaczów |
|
GPSZ Głuchów |
– |
LKS Potworów |
|
— |
– |
Sadownik Błędów |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
Orzeł Gielniów |
– |
Ruszcovia Borkowice |
|
Chojniak Wieniawa |
– |
— |
|
Sadownik Błędów |
– |
GPSZ Głuchów |
|
LKS Potworów |
– |
Powała Taczów |
|
Legion Głowaczów |
– |
Kraska Jasieniec |
|
Wulkan Zakrzew |
– |
Blask Odrzywół |
|
MKS Wyśmierzyce |
– |
KS Błotnica Stara |
|
Młodzik 18 Radom |
– |
GKS Chynów |
|
Sokół Przytyk |
– |
KS Lesznowola |
|
Ruszcovia Borkowice |
– |
Sokół Przytyk |
|
KS Lesznowola |
– |
Młodzik 18 Radom |
|
GKS Chynów |
– |
MKS Wyśmierzyce |
|
KS Błotnica Stara |
– |
Wulkan Zakrzew |
|
Blask Odrzywół |
– |
Legion Głowaczów |
|
Kraska Jasieniec |
– |
LKS Potworów |
|
Powała Taczów |
– |
Sadownik Błędów |
|
GPSZ Głuchów |
– |
Chojniak Wieniawa |
|
— |
– |
Orzeł Gielniów |