Przedstawiamy wszystkich kandydatów do Sejmu w okręgu wyborczym nr 10
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów do Sejmu. Zaczynamy prezentację kandydatów od Okręgu Wyborczego nr 10
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 GRABARCZYK Cezary Stanisław adwokat Łódź członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 SPÓLNICKA Magdalena Sylwia farmaceuta Radomsko członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 RUTKOWSKA Dorota socjolog Skierniewice członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 KLATKA Barbara Ewa menedżer sportu Tomaszów Mazowiecki członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 SOKALSKI Jacek Marian ekonomista Piotrków Trybunalski nie należy do partii politycznej
6 ROŻNIATOWSKI Arkadiusz Paweł pracownik obsługi klienta Bełchatów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7 TELUS Robert technik mechanik Opoczno nie należy do partii politycznej
8 KUBA Elżbieta Ewa księgowa Wałowice nie należy do partii politycznej
9 JANIEC Roman Stanisław nauczyciel Wola Przerębska nie należy do partii politycznej
10 SENEJKO Andrzej Jerzy adwokat Warszawa członek partii politycznej: Nowoczesna
11 LISTWOŃ Anna Renata technik farmacji Niechcice członek partii politycznej: Nowoczesna
12 SIEDLECKI Roman Piotr nauczyciel Bełchatów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13 BILSKI Kuba student Budziszewice członek partii politycznej: Zieloni
14 TOKARSKI Piotr Sebastian ekonomista Tomaszów Mazowiecki członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15 WOLIŃSKA Sylwia logistyk Jakubów nie należy do partii politycznej
16 KOWALCZYK Jan Wojciech rolnik Kietlin członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
17 PONIATOWSKA Ewa Justyna nauczycielka Będków nie należy do partii politycznej
18 WĘŻYK-GŁOWACKA Marlena Irena administratywista Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 MARJAN Patryk Piotr górnik Bełchatów członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
2 RAK Jacek Krzysztof elektronik Radomsko nie należy do partii politycznej
3 FĄK Andrzej emeryt – były oficer sił zbrojnych Tomaszów Mazowiecki członek partii politycznej: Ruch Narodowy
4 ZABORNY Piotr Bogusław nauczyciel Skierniewice nie należy do partii politycznej
5 HEINZEL Alicja Anna nauczycielka Piotrków Trybunalski nie należy do partii politycznej
6 WYCHOWAŁEK Paweł rolnik Jarosty nie należy do partii politycznej
7 FLORCZYK Bernadeta Edyta opiekunka dziecięca Dębniak nie należy do partii politycznej
8 BUDKIEWICZ Marcin informatyk Łazów członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9 MADEJSKA Wiesława Agata rolnik Brzostek nie należy do partii politycznej
10 SĘK Adrian mechanik Tomaszów Mazowiecki członek partii politycznej: Korwin
11 CHMIELARSKA Anna Maria kosmetyczka Biskupia Wola nie należy do partii politycznej
12 SYPKA Kamil Mariusz spawacz Głuchówek nie należy do partii politycznej
13 KLESKA Katarzyna Ewa kierowca Piotrków Trybunalski nie należy do partii politycznej
14 LISZEWSKA Ewa Barbara doradca finansowy Skierniewice nie należy do partii politycznej
15 KOSTRZEWA Mirosław Marian kierowca Opoczno nie należy do partii politycznej
16 GAJDA Jadwiga doradca klienta Bełchatów nie należy do partii politycznej
17 GRABOWSKI Krzysztof Adam inżynier budownictwa Skierniewice członek partii politycznej: Korwin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KLIMCZAK Dariusz historyk Kaliszki członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2 ŁUCZKOWSKI Tomasz dziennikarz Opoczno nie należy do partii politycznej
3 JĘDRASZEK Teresa Małgorzata specjalista administracji publicznej Złota członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4 OŚCIK Elżbieta Teresa ekonomista Wolbórz członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5 MAJEWSKI Henryk rolnik Niemirowice członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6 KĄCKI Bogdan specjalista administracji publicznej Rzeczyca członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 CZECHOWSKA Krystyna ekonomista Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
8 FIRST Agnieszka Teresa budownictwo ogólne inż. budownictwa Bujny Szlacheckie członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9 WYSZOGRODZKI Zbigniew Stanisław specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy Skierniewice członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
10 GRAŁEK Bożena Maria nauczyciel przedszkola Tomaszów Mazowiecki nie należy do partii politycznej
11 GÓRSKA Alicja Bogusława kucharz Żytno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
12 OLSZEWSKA Grażyna Marianna rolnik Skierniewice członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
13 WALCZYK Jacek Bogdan prawnik Bukowie Górne członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14 ŁOŚ Stanisław mechanik pojazdów samochodowych Zagórze członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15 ROBAK Barbara Danuta specjalista administracji publicznej Kwiatkówka członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
16 PAZUREK Damian Piotr specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy Błogie Rządowe członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17 SKORUPA Ewelina historyk sztuki Grabostów członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
18 MAZUR Marek Marian ekonomista Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 MACIEREWICZ Antoni historyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał rolnik Regnów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 TELUS Robert rolnik Ostrów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 MILCZANOWSKA Anna Maria pedagog Radomsko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 DRÓŻDŻ Beata Zofia dyrektor generalny Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 LOREK Grzegorz Andrzej parlamentarzysta Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KUBIAK Dariusz Jan parlamentarzysta Bełchatów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 WENDROWSKA Ewa Beata lekarz – specjalista dermatologii i wenerologii Tomaszów Mazowiecki członek partii politycznej: Solidarna Polska
9 MACIEJEWSKI Krzysztof parlamentarzysta Radomsko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 JANOWSKA Małgorzata Monika ekonomista Bełchatów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 OZGA-FLEJSZER Beata Ewa rolnik upraw mieszanych Skierniewice nie należy do partii politycznej
12 WYCZACHOWSKI Waldemar ekonomista Łękińsko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 WOJCIECHOWSKA Martyna Olga specjalista administracji publicznej Osiedle Niewiadów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 SAŁEK Paweł wyższy urzędnik państwowy Maków nie należy do partii politycznej
15 WYSOCKA Agnieszka Katarzyna nauczyciel języka obcego Bełchatów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 MISZTAL Dariusz Adam inżynier mechanik – środki transportu Rawa Mazowiecka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 ZIEMBA Zbigniew Jan nauczyciel historii Wola Krzysztoporska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 CIECIÓRA Krzysztof Jan wyższy urzędnik państwowy Radomsko członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna ekonomistka Łódź członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
2 OSTROWSKI Artur Zygmunt nauczyciel Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 PANAK Marta nauczyciel Chlebów członek partii politycznej: Lewica Razem
4 ROZPARA Tadeusz radca prawny Bełchatów członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 PTAK Małgorzata Alicja animatorka kultury Radomsko nie należy do partii politycznej
6 WAŁACH Małgorzata Dorota wychowawca w placówce wychowawczo-opiekuńczej Tomaszów Mazowiecki członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 PAWELCZYK Andrzej Krzysztof technik elektryk Bełchatów członek partii politycznej: Lewica Razem
8 KLEMBA Julia Anna specjalista administracji publicznej Skierniewice członek partii politycznej: Lewica Razem
9 LEWANDOWSKI Tomasz agent ubezpieczeniowy Skierniewice członek partii politycznej: Lewica Razem
10 ZIĘBA Paweł monter Przedbórz członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 BIENIAS Agnieszka adwokat Rawa Mazowiecka członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
12 ROCHMIŃSKI Paweł inżynier rolnictwa Pągów członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
13 MANDAT Joanna Ewa lekarz Łask nie należy do partii politycznej
14 PODPORA Mariusz Łukasz reżyser filmowy Tomaszów Mazowiecki członek partii politycznej: Lewica Razem
15 SULKA Monika Zofia specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Lewica Razem
16 ŻURAW Elżbieta Małgorzata ekonomistka Łódź członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
17 JABŁOŃSKI Marek Jerzy emeryt – włókiennik Łódź członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna
18 KOWALCZYK Mariusz Krzysztof technik administracji Bełchatów nie należy do partii politycznej