Wyniki wyborów w gminie Potworów do Parlamentu Europejskiego
Na terenie gminy Potworów działały 4 obwodowe komisje wyborcze. W pierwszej kolejności podajemy ogólne wyniki głosowania na poszczególne listy, a później wyniki głosowania w obwodowych komisjach wyborczych
Wyniki komitetów
Komitet, liczba głosów, procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 010 głosów, tj. 77,28%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 142 głosów, tj. 10,86%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 61 głosów, tj. 4,67%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 44 głosów, tj. 3,37%
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 23 głosów, tj. 1,76%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 11 głosów, tj. 0,84%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI 11 głosów, tj. 0,84%
KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU 5 głosów, tj. 0,38%
Razem 1 307. Frekwencja w gminie Potworów wyniosła 39,43%.
1. Urząd Gminy w Potworowie, ul. Radomska 2A, 26-414 Potworów Sołectwa: Potworów, Łojków, Rdzów.
Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 GODEK Kaja Urszula 11
2 BŁASZCZYK Stefan 4
3 SZEWCZYK Marek Wacław 4
4 ZALEŚNA Katarzyna Anna 0
5 KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar 4
6 STRUS Sylwia 0
7 NITECKA Ewa Alicja 0
8 WITASZEK Sławomir 0
9 DRZEWIŃSKI Piotr Michał 0
10 MOJZESOWICZ Wojciech 0
Razem 23
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna 6
2 FAJDEK Patryk 3
3 ŻMIJEWSKA Aleksandra Małgorzata 3
4 GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz 0
5 ŻABICKA Monika Maria 0
6 KARNIEWICZ Mateusz 0
7 PIASECKA Anna 2
8 MAĆKOWIAK Patryk 0
9 ZIEMNICKA Małgorzata Maria 0
10 MARZEC Marcin 0
Razem 14
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KALINOWSKI Jarosław 40
2 ROSATI Dariusz Kajetan 12
3 SITARSKI Ireneusz Robert 3
4 KALINOWSKA Katarzyna 5
5 WOJTUNIK Paweł 20
6 KUBALEWSKI Wojciech Marian 0
7 UCHWAŁ Aneta 0
8 LANC Elżbieta 1
9 KRASKA-ROMANOWSKA Beata 1
10 HIBNER Jolanta Emilia 0
Razem 82
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIELAN Adam Jerzy 127
2 KOC Maria Zofia 6
3 KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof 144
4 MAŁECKI Maciej 8
5 KWIECIEŃ Anna 24
6 CZARTORYSKI Arkadiusz 7
7 WARGOCKA Teresa Anna 0
8 KRZĘTOWSKA Agnieszka Maria 0
9 ROMANOWSKI Rafał 2
10 OPIOŁA Marek 2
Razem 320
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 OLKO Dorota Zofia 3
2 DOBROWOLSKI Mateusz 0
3 ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela 0
4 PIÓROWICZ Jerzy Wojciech 0
5 ADAMCZYK Małgorzata Joanna 0
6 TRYSIŃSKI Piotr 0
7 KOSIEC Justyna Agnieszka 0
8 MATYJASZEK Artur Mariusz 1
9 SARNOWSKA Weronika Natalia 0
10 PŁATOS Sławomir 0
Razem 4
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 HUSIEW Barbara 8
2 PIŁKA Marian 2
3 PATER Agata Bożena 4
4 LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz 3
5 KLIMKOWSKI Sławomir 1
6 BORDZIO-BERUS Irena 0
7 FRYDRYK Jakub 0
8 JĘDRZEJEWSKI Robert Witold 0
9 POMORSKA Karolina Agnieszka 2
10 SANKOWSKA-GRABCZUK Lidia Izabela 1
Razem 21
Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ROSIEWICZ Andrzej Wacław 5
2 GAJOWNICZEK Krzysztof 0
3 BUDZYŃSKA Jadwiga Barbara 0
4 KLOCH Adam Roman 0
5 MARCINIAK Elżbieta 2
6 KŁOBUKOWSKI Paweł 0
7 DŁUGOŁĘCKI Mariusz 0
8 LENART Karolina 1
9 KĘPA Justyna Joanna 0
10 KOWALIK Rafał Grzegorz 0
Razem 8
Nr listy 10 – KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 STAROSIELEC Romuald Tadeusz 1
2 POŁANECKI Paweł Mieczysław 0
3 ŻEBROWSKA Irena Małgorzata 2
4 CIECHANOWICZ Jan 0
5 SZMIGIEL Beata 0
6 MACIEJEWSKI Jakub 0
7 MAROSZEK Adam Jarosław 2
8 RACZYŃSKA Jolanta 0
9 SZCZYPIÓR Jolanta Elżbieta 0
10 JANOWSKI Gabriel 0
Razem 5
2. Dom Strażaka w Potworowie, ul. Radomska 2, 26-414 Potworów Sołectwa: Grabowa, Grabowska Wola, Kozieniec, Mokrzec, Długie.
Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 GODEK Kaja Urszula 4
2 BŁASZCZYK Stefan 1
3 SZEWCZYK Marek Wacław 1
4 ZALEŚNA Katarzyna Anna 1
5 KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar 3
6 STRUS Sylwia 1
7 NITECKA Ewa Alicja 0
8 WITASZEK Sławomir 1
9 DRZEWIŃSKI Piotr Michał 0
10 MOJZESOWICZ Wojciech 1
Razem 13
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna 2
2 FAJDEK Patryk 0
3 ŻMIJEWSKA Aleksandra Małgorzata 0
4 GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz 0
5 ŻABICKA Monika Maria 0
6 KARNIEWICZ Mateusz 0
7 PIASECKA Anna 2
8 MAĆKOWIAK Patryk 0
9 ZIEMNICKA Małgorzata Maria 0
10 MARZEC Marcin 1
Razem 5
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KALINOWSKI Jarosław 22
2 ROSATI Dariusz Kajetan 3
3 SITARSKI Ireneusz Robert 1
4 KALINOWSKA Katarzyna 0
5 WOJTUNIK Paweł 7
6 KUBALEWSKI Wojciech Marian 0
7 UCHWAŁ Aneta 0
8 LANC Elżbieta 0
9 KRASKA-ROMANOWSKA Beata 0
10 HIBNER Jolanta Emilia 2
Razem 35
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIELAN Adam Jerzy 165
2 KOC Maria Zofia 3
3 KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof 175
4 MAŁECKI Maciej 9
5 KWIECIEŃ Anna 41
6 CZARTORYSKI Arkadiusz 8
7 WARGOCKA Teresa Anna 3
8 KRZĘTOWSKA Agnieszka Maria 1
9 ROMANOWSKI Rafał 7
10 OPIOŁA Marek 3
Razem 415
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 OLKO Dorota Zofia 2
2 DOBROWOLSKI Mateusz 1
3 ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela 0
4 PIÓROWICZ Jerzy Wojciech 0
5 ADAMCZYK Małgorzata Joanna 1
6 TRYSIŃSKI Piotr 0
7 KOSIEC Justyna Agnieszka 0
8 MATYJASZEK Artur Mariusz 0
9 SARNOWSKA Weronika Natalia 0
10 PŁATOS Sławomir 1
Razem 5
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 HUSIEW Barbara 4
2 PIŁKA Marian 2
3 PATER Agata Bożena 0
4 LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz 7
5 KLIMKOWSKI Sławomir 1
6 BORDZIO-BERUS Irena 0
7 FRYDRYK Jakub 0
8 JĘDRZEJEWSKI Robert Witold 2
9 POMORSKA Karolina Agnieszka 0
10 SANKOWSKA-GRABCZUK Lidia Izabela 2
Razem 18
Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ROSIEWICZ Andrzej Wacław 0
2 GAJOWNICZEK Krzysztof 1
3 BUDZYŃSKA Jadwiga Barbara 0
4 KLOCH Adam Roman 0
5 MARCINIAK Elżbieta 0
6 KŁOBUKOWSKI Paweł 0
7 DŁUGOŁĘCKI Mariusz 0
8 LENART Karolina 0
9 KĘPA Justyna Joanna 0
10 KOWALIK Rafał Grzegorz 0
Razem 1
Nr listy 10 – KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 STAROSIELEC Romuald Tadeusz 0
2 POŁANECKI Paweł Mieczysław 0
3 ŻEBROWSKA Irena Małgorzata 0
4 CIECHANOWICZ Jan 0
5 SZMIGIEL Beata 0
6 MACIEJEWSKI Jakub 0
7 MAROSZEK Adam Jarosław 0
8 RACZYŃSKA Jolanta 0
9 SZCZYPIÓR Jolanta Elżbieta 0
10 JANOWSKI Gabriel 0
Razem 0
3. Świetlica Wiejska w Rdzuchowie, Rdzuchów 50, 26-414 Potworów Sołectwa: Rdzuchów, Rdzuchów Kolonia, Sady.
Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 GODEK Kaja Urszula 1
2 BŁASZCZYK Stefan 0
3 SZEWCZYK Marek Wacław 0
4 ZALEŚNA Katarzyna Anna 0
5 KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar 0
6 STRUS Sylwia 0
7 NITECKA Ewa Alicja 0
8 WITASZEK Sławomir 0
9 DRZEWIŃSKI Piotr Michał 0
10 MOJZESOWICZ Wojciech 0
Razem 1
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna 0
2 FAJDEK Patryk 0
3 ŻMIJEWSKA Aleksandra Małgorzata 0
4 GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz 1
5 ŻABICKA Monika Maria 0
6 KARNIEWICZ Mateusz 0
7 PIASECKA Anna 0
8 MAĆKOWIAK Patryk 0
9 ZIEMNICKA Małgorzata Maria 0
10 MARZEC Marcin 0
Razem 1
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KALINOWSKI Jarosław 8
2 ROSATI Dariusz Kajetan 0
3 SITARSKI Ireneusz Robert 2
4 KALINOWSKA Katarzyna 0
5 WOJTUNIK Paweł 1
6 KUBALEWSKI Wojciech Marian 0
7 UCHWAŁ Aneta 0
8 LANC Elżbieta 0
9 KRASKA-ROMANOWSKA Beata 0
10 HIBNER Jolanta Emilia 0
Razem 11
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIELAN Adam Jerzy 31
2 KOC Maria Zofia 4
3 KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof 47
4 MAŁECKI Maciej 5
5 KWIECIEŃ Anna 10
6 CZARTORYSKI Arkadiusz 1
7 WARGOCKA Teresa Anna 0
8 KRZĘTOWSKA Agnieszka Maria 0
9 ROMANOWSKI Rafał 0
10 OPIOŁA Marek 1
Razem 99
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 OLKO Dorota Zofia 1
2 DOBROWOLSKI Mateusz 0
3 ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela 0
4 PIÓROWICZ Jerzy Wojciech 0
5 ADAMCZYK Małgorzata Joanna 0
6 TRYSIŃSKI Piotr 0
7 KOSIEC Justyna Agnieszka 0
8 MATYJASZEK Artur Mariusz 0
9 SARNOWSKA Weronika Natalia 0
10 PŁATOS Sławomir 0
Razem 1
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 HUSIEW Barbara 0
2 PIŁKA Marian 2
3 PATER Agata Bożena 0
4 LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz 6
5 KLIMKOWSKI Sławomir 1
6 BORDZIO-BERUS Irena 0
7 FRYDRYK Jakub 0
8 JĘDRZEJEWSKI Robert Witold 0
9 POMORSKA Karolina Agnieszka 0
10 SANKOWSKA-GRABCZUK Lidia Izabela 0
Razem 9
Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ROSIEWICZ Andrzej Wacław 1
2 GAJOWNICZEK Krzysztof 0
3 BUDZYŃSKA Jadwiga Barbara 0
4 KLOCH Adam Roman 0
5 MARCINIAK Elżbieta 0
6 KŁOBUKOWSKI Paweł 0
7 DŁUGOŁĘCKI Mariusz 0
8 LENART Karolina 0
9 KĘPA Justyna Joanna 0
10 KOWALIK Rafał Grzegorz 0
Razem 1
Nr listy 10 – KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 STAROSIELEC Romuald Tadeusz 0
2 POŁANECKI Paweł Mieczysław 0
3 ŻEBROWSKA Irena Małgorzata 0
4 CIECHANOWICZ Jan 0
5 SZMIGIEL Beata 0
6 MACIEJEWSKI Jakub 0
7 MAROSZEK Adam Jarosław 0
8 RACZYŃSKA Jolanta 0
9 SZCZYPIÓR Jolanta Elżbieta 0
10 JANOWSKI Gabriel 0
Razem 0
4. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wirze, Wir 55, 26-414 Potworów Sołectwa: Wir, Marysin, Dąbrowa Goszczewicka, Jamki.
Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 GODEK Kaja Urszula 3
2 BŁASZCZYK Stefan 0
3 SZEWCZYK Marek Wacław 1
4 ZALEŚNA Katarzyna Anna 0
5 KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar 2
6 STRUS Sylwia 0
7 NITECKA Ewa Alicja 0
8 WITASZEK Sławomir 0
9 DRZEWIŃSKI Piotr Michał 1
10 MOJZESOWICZ Wojciech 0
Razem 7
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna 0
2 FAJDEK Patryk 0
3 ŻMIJEWSKA Aleksandra Małgorzata 3
4 GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz 0
5 ŻABICKA Monika Maria 0
6 KARNIEWICZ Mateusz 0
7 PIASECKA Anna 0
8 MAĆKOWIAK Patryk 0
9 ZIEMNICKA Małgorzata Maria 0
10 MARZEC Marcin 0
Razem 3
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KALINOWSKI Jarosław 10
2 ROSATI Dariusz Kajetan 2
3 SITARSKI Ireneusz Robert 0
4 KALINOWSKA Katarzyna 0
5 WOJTUNIK Paweł 1
6 KUBALEWSKI Wojciech Marian 0
7 UCHWAŁ Aneta 1
8 LANC Elżbieta 0
9 KRASKA-ROMANOWSKA Beata 0
10 HIBNER Jolanta Emilia 0
Razem 14
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIELAN Adam Jerzy 56
2 KOC Maria Zofia 9
3 KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof 87
4 MAŁECKI Maciej 5
5 KWIECIEŃ Anna 17
6 CZARTORYSKI Arkadiusz 1
7 WARGOCKA Teresa Anna 0
8 KRZĘTOWSKA Agnieszka Maria 0
9 ROMANOWSKI Rafał 1
10 OPIOŁA Marek 0
Razem 176
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 OLKO Dorota Zofia 0
2 DOBROWOLSKI Mateusz 0
3 ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela 0
4 PIÓROWICZ Jerzy Wojciech 0
5 ADAMCZYK Małgorzata Joanna 1
6 TRYSIŃSKI Piotr 0
7 KOSIEC Justyna Agnieszka 0
8 MATYJASZEK Artur Mariusz 0
9 SARNOWSKA Weronika Natalia 0
10 PŁATOS Sławomir 0
Razem 1
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 HUSIEW Barbara 2
2 PIŁKA Marian 1
3 PATER Agata Bożena 0
4 LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz 5
5 KLIMKOWSKI Sławomir 2
6 BORDZIO-BERUS Irena 1
7 FRYDRYK Jakub 0
8 JĘDRZEJEWSKI Robert Witold 0
9 POMORSKA Karolina Agnieszka 1
10 SANKOWSKA-GRABCZUK Lidia Izabela 1
Razem 13
Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ROSIEWICZ Andrzej Wacław 1
2 GAJOWNICZEK Krzysztof 0
3 BUDZYŃSKA Jadwiga Barbara 0
4 KLOCH Adam Roman 0
5 MARCINIAK Elżbieta 0
6 KŁOBUKOWSKI Paweł 0
7 DŁUGOŁĘCKI Mariusz 0
8 LENART Karolina 0
9 KĘPA Justyna Joanna 0
10 KOWALIK Rafał Grzegorz 0
Razem 1
Nr listy 10 – KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 STAROSIELEC Romuald Tadeusz 0
2 POŁANECKI Paweł Mieczysław 0
3 ŻEBROWSKA Irena Małgorzata 0
4 CIECHANOWICZ Jan 0
5 SZMIGIEL Beata 0
6 MACIEJEWSKI Jakub 0
7 MAROSZEK Adam Jarosław 0
8 RACZYŃSKA Jolanta 0
9 SZCZYPIÓR Jolanta Elżbieta 0
10 JANOWSKI Gabriel 0
Razem 0